Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Rolstoeltoegankelijk |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Op een welgelegen locatie op 450 meter afstand van de Belmonte, biedt Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias Rio de Janeiro van 120 m² plaats aan maximaal 6 gasten. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het appartement heeft een ligging op ongeveer 25 minuten wandelafstand van het Centro Cultural Municipal Parque das Ruínas, de Sint-Sebastiaankathedraal is op circa 3 km afstand. Het Praça Paris ligt op ongeveer 2 km van het 3-slaapkamer appartement.
Deze accommodatie biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. 1 badkamer wordt aangeboden aan gasten. Verder zijn er een droger en badlakens beschikbaar.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias is op slechts 200 meter van Flamengo metrostation en op ongeveer 4 km van Estação D Pedro II Central treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Municipal Theatre2,9 km
- Sambadrome3,8 km
- Praia Vermelha2,2 km
- Baai van Guanabara3,1 km
- Marina da Gloria2,2 km
- Centro Cultural Banco do Brasil4,1 km
- Kerk van Onze Lieve Vrouw van Candelária4,1 km
- Aterro do Flamengo1,4 km
- Santa Cruz Fort4,3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont4,5 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station4,2 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias?
Gasten van Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Flamengo Park, binnen minder dan 1 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museu do Amanhã (5 km) en het Cultureel Centrum van Brazilië (4 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias?
De prijs van het boeken van Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias is $64. - ❓
Beschikt het appartement over een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias?
Apartamento Grande, Confortavel, Metro, Praias bestaat uit 120 vierkante meters.